test

Uwaga! Ten formularz służy tylko i wyłącznie do pierwszego zapisu! Nie zadziała poprawnie, jeśli wypełnisz go po raz drugi! Jeśli chcesz zgłosić się po raz kolejny, wypełnij formularz powrotny lub formularz aktualizacyjny.

Prosimy, podaj niżej swoje dane. Pamiętaj, że nie gwarantujemy wszystkim zgłoszonym przydziału w danym miesiącu – prawdopodobieństwo przydzielenia zależy od różnicy między ilością zgłoszonych kobiet i mężczyzn. Doświadczenie pokazuje, że pań zgłasza się kilkakrotnie więcej niż panów.

Po zakończeniu zbierania zgłoszeń na dany miesiąc nie ma możliwości wycofania swojego udziału. Prosimy, miej to na uwadze, jeśli planujesz się zapisać. Pamiętaj, że wysyłając formularz, obiecujesz modlitwę.

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się uważnie z zawartością zakładki O inicjatywie.

Radzimy też, by nie wypełniać formularza pod wpływem impulsu. Najlepiej poświęcić na to trochę czasu i przemyśleć, co chce się przekazać. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, nie trzeba się donikąd spieszyć. Jeśli będziesz mieć wolę wzięcia udziału w kolejnej edycji, to zostaną w niej wykorzystane dokładnie te same informacje, dlatego nie wpisuj niżej treści, które się szybko dezaktualizują.

Pod żadnym pozorem nie wstawiaj smartfonowych emotek ani podziału na akapity! Te elementy i tak się nie wyświetlą po konwersji na e-mail, będą jedynie źródłem problemów technicznych i nieporozumień.

dolnośląskie

Powiat

kujawsko-pomorskie

Powiat

lubelskie

Powiat

lubuskie

Powiat

łódzkie

Powiat

małopolskie

Powiat

mazowieckie

Powiat

opolskie

Powiat

podkarpackie

Powiat

podlaskie

Powiat

pomorskie

Powiat

śląskie

Powiat

świętokrzyskie

Powiat

warmińsko-mazurskie

Powiat

wielkopolskie

Powiat

zachodniopomorskie

Powiat

zagranica

Powiat

Uwaga! Upewnij się, że podałaś/eś swój powiat zamieszkania. Bez tego system nie weźmie Cię pod uwagę przy przydziałach.

500

1000

1000

1500

Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. Jeśli nie dostaniesz takiej wiadomości, to znaczy, że wystąpił jakiś błąd. Najczęściej jest to literówka w adresie mailowym. Prosimy więc o dokładne sprawdzenie poprawności podanego adresu przed wysłaniem formularza.

Zgadzam się na otrzymywanie maili z informacjami o osobie przydzielonej mi do modlitwy. Wyrażam również zgodę na przesyłanie jej informacji o mnie, podanych w powyższym formularzu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez administratorów oraz osoby działające w projekcie modlitewnym w ramach strony uStudni.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zapoznałam/zapoznałem się uważnie z treścią strony O inicjatywie i akceptuję jej postanowienia, zobowiązując się do podjęcia miesięcznej modlitwy w najbliższej edycji (i wszystkich kolejnych, do których zgłoszę swój udział) – niezależnie od tego czy otrzymam indywidualny przydział, czy nie.

Wymagane jest wypełnienie wszystkich powyższych pól.

500

Uwaga! Do uznania zapisu za ważny niezbędne jest kliknięcie przycisku potwierdzenia subskrypcji, które nadejdzie w jednym z dwóch maili potwierdzających wysłanie zgłoszenia. Potwierdzi to, że podany e-mail należy do Ciebie i doda Cię do naszej bazy subskrybentów. Pominięcie tego kroku traktujemy jako rezygnację ze zgłoszenia.

[recaptcha]

Contact form 7 Mailchimp extension by Renzo Johnson - Web Developer