Modlitwa zbiorcza

Czym jest modlitwa zbiorcza?

Co miesiąc swój udział w uStudni.pl zgłasza większa ilość kobiet niż mężczyzn. Wszystkie te panny są zawsze otaczane modlitwą zbiorowo, przez grupę osób, które modlą się w intencji o dobrego współmałżonka dla tych kobiet. Można dołączyć do tej grupy. Niżej wyjaśniamy reguły modlitwy zbiorczej (w skrócie MZ).

Kto się może zgłosić do MZ?

Każdy, kto chce się zobowiązać do miesięcznej modlitwy za panny zgłoszone do uStudni.pl, które w danym miesiącu nie otrzymały indywidualnego przydziału (mogą modlić się także osoby trwające w związkach). Warunek jest jeden – nie można być jednocześnie zgłoszonym jako uczestnik do tej edycji uStudni, w której chce się wziąć udział w wariancie MZ.

Na czym polega MZ?

MZ obejmuje modlitwę litanią do św. Józefa – raz dziennie, codziennie przez 28 dni. Przed modlitwą należy wzbudzić intencję – o dobrego współmałżonka za panny, które nie otrzymały indywidualnego przydziału w danej edycji uStudni.pl. Na początku edycji otrzymasz wiadomość z listą imion kobiet, za które będziesz się modlić. One otrzymają Twoje imię oraz treść Twojej intencji, w której będą się modlić przez cały miesiąc.

Czy na końcu MZ jest możliwość wymiany kontaktów?

Nie, MZ nie służy nawiązywaniu znajomości, dlatego też mogą w niej brać udział także narzeczeni, małżonkowie, kapłani itd.

Do kiedy są zbierane zgłoszenia do MZ?

Jak we wszystkich pozostałych przypadkach – do 24. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc modlitwy, do godz. 21.59.

Jak się zgłosić do MZ?

Wypełniając formularz zgłoszeniowy do MZ, który znajduje się pod poniższym przyciskiem.

przycisk modlitwa zbiorcza