Daj świadectwo

daj świadectwo

Prośba o Twoje świadectwo

Inicjatywa modlitewna uStudni.pl ruszyła w połowie lutego 2017 roku. Pierwsza edycja odbyła się w marcu. Od tamtej chwili minęło już trochę czasu. Wiemy o pierwszych parach stworzonych przez osoby, które poznały się po wzajemnej modlitwie. Wielu z Was pisało do nas o tym, jakie owoce w Waszym życiu przyniósł udział w inicjatywie.

Otrzymaliśmy wiele sygnałów od osób, które po miesięcznej modlitwie odczuły wewnętrzny pokój i przestały się stresować tym, że nie są w tym momencie w żadnym związku. Pisały do nas panny, które nie otrzymały indywidualnego przydziału i były omadlane zbiorczo – a odezwały się do nas, by przekazać, że po udziale w inicjatywie ktoś pojawił się w ich życiu. Chcielibyśmy, by takie sygnały dochodziły nie tylko do nas, ale by były dostępne publicznie. W tym celu rusza ta podstrona. Za jej pośrednictwem można złożyć świadectwo, które będziemy mogli opublikować.

Może i w Twoim życiu modlitwa, zanoszona do Pana Boga za pośrednictwem św. Józefa, coś zmieniła? Jeśli tak, prosimy – napisz nam o tym za pośrednictwem formularza, który zamieszczamy niżej. Jeśli chcesz przeczytać świadectwa, które do nas już napłynęły, kliknij w niniejszy link.

Formularz

1000

[recaptcha]