Aktualności

Nowy Rok - edycja styczniowa

Wraz z Nowym Rokiem ruszyła kolejna edycja modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa. Cieszymy się, że w porównaniu do poprzedniego miesiąca zgłosiło się więcej osób (niebawem opublikujemy statystyki). Chcemy również podziękować Wam za wszystkie przesłane słowa, sugestie, pomysły dotyczące działania i usprawniania naszego nowego serwisu. Chcemy podzielić się z Wami dobrymi infomacjami, w ostatnią sobotę minionego roku, kolejna para, która poznała się przez inicjatywę ustudni, składała sobie przysięgę Małżeńską. Otrzymaliśmy wiadomość - świadectwo pary, która przygotowywuje się do ślubu. Nowożeńcom i Narzeczonym gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do dzielenia się owocami tej modlitwy. Niech dobro będzie ogłaszane. Niech to będzie rok Miłości :) 

Przypomninamy, że od kilku dni trwają zapisy na najbliższą edycję, która rusza 1 lutego 2020. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia 2020 do godziny 23.59. Poznajcie nowy serwis #3

Cześć,

Powoli dobiega do końca edycja grudniowa. Przypominamy, że do jutra (tj. 28.12.2019 godz 23.59), osoby, które modliły się w parach mają możliwość wymienienia się mailami. W ostatniej, czyli 4 wiadomości od nas otrzymaliście instrukcję jak należy to zrobić. Wystarczy wypełnić formularz. Dodatkowo informujemy, że brak przesłanej odpowiedzi jest jeznoznaczny z brakiem zgody na wymianę maila. 

Zachęcamy również do przesyłania opinii i sugestii na temat działania nowego serwisu. 

 Garść statystyk z pierwszej edycji

Cześć!

Za nami półmetek pierwszej edycji w nowym serwisie. Do modlitwy zapisało się 163 osób. Do modlitwy zbiorczej zapisało się 17 osób, a do modlitwy indywidualnej 146 osób - 30 mężczyzn i 116 kobiet.
Wykres ilości uczestników

Od początku grudnia otwarte są zapisy na następną edycję.
Zapisać się można przez podstronę Modlitwa. Zapisy trwają do 24. grudnia do 23:59.Poznajcie nowy serwis #2

Cześć,

Rozpoczęła się pierwsza edycja w nowym serwisie.
Wszystkie zalogowane osoby, które się zapisały na tą edycję, powinny zobaczyć na górnym panelu przy swoim imieniu liczbę 1:
Zrzut ekranu z liczbą wiadomości
Liczba ta oznacza ilość nieprzeczytanych wiadomości. Po kliknięciu w imię i rozwinięciu listy pokaże się też ta sama liczba przy pozycji "Wiadomości":

W nowym systemie staramy się wysyłać jak najmniej maili. Wszystkie wiadomości z edycji jak i również wiadomość na koniec edycji są dostępne jedynie w serwisie. Po kliknięciu w pozycję "Wiadomośi" można przejść do postrony "Wiadomości" gdzie są dostępne wszsytkie wiadomości ze wszsytkich edycji.

W przypadku modlitwy indywidualnej i przydzieleniu drugiej osoby wiadomości te będą zawierały podstawawowe dane tej osoby (imię i wiek), a także kolejne fragmenty informacji o drugiej osobie (o sobie, ulubione, najważniejsze, historia życia).

Osoby, który zapisały się na modlitwę indywidualną, którym nie udało się przydzielić drugiej osoby są połączone w grupy z osobami z modlitwy zbiorczej.
Osoby z modlitwy zbiorczej modlą się za dobrego mężą/żoną dla osób bez przydziału.
Osoby bez przydziału modlą się w intencjach, które wpisały osoby z modlitwy zbiorczej.Poznajcie nowy serwis #1

Cześć,

w kilku najbliższych wpisach chcielibyśmy Wam przedstawić nowy serwis. Dzisiaj omówimy jedną z najważniejszych podstron, którą jest „Modlitwa”.
karta modlitwa

W tym miejscu znajdują się informacje o trwającej edycji modlitwy, a także o następnej. Możecie tu sprawdzić, czy jesteście zapisani do aktualnej edycji, a także zarządzać zapisami do następnej.

Przykładowe informacje o następnej edycji mogą wyglądać tak:
widok następnej edycji
Za pomocą zielonych przycisków na dole strony możecie się zapisać do modlitwy indywidualnej lub do modlitwy zbiorczej.

Modlitwa indywidualna (pierwszy przycisk) to domyślna forma zalecana dla większości użytkowników, którzy są pełnoletni, nie są aktualnie w związku, a także spełniają wymagania Kościoła Katolickiego odnośnie możliwości zawarcia związku małżeńskiego.
Jeśli wybierzecie tę formę modlitwy musicie wypełnić w profilu kilka pól z informacjami o sobie. Na początku edycji spróbujemy Was dobrać w pary modlitewne i w tych parach będziecie się modlić o dobrego męża/dobrą żonę dla drugiej osoby, a na koniec edycji będziecie mieli możliwość wymiany adresów e-mail.

Drugi przycisk służy do zapisania się na modlitwę zbiorczą. Jest to forma pozwalająca osobom niepełnoletnim, czy osobom w związkach, na włączenie się w inicjatywę. Przy zapisie do tej formy należy podać intencję modlitewną. Na początku edycji osoby, których nie udało się dobrać w pary, zostaną podzielone na grupy z osobami z modlitwy zbiorczej i w takich grupach będą się modlić - w intencjiwybranej przez osobę z modlitwy zbiorczej lub w intencji o dobrego męża/dobrą żonę dla osób niedobranych w pary.

Jeśli macie pytania lub sugestie zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na podstronie kontakt ustudni.pl/kontakt.