Aktualności

Problem z formularzem po edycji został rozwiązany

Witajcie, 

Przez jakiś czas nie działał formularz, gdzie możecie zadeklarować, czy chcecie przekazać swój adres e-mail drugiej osobie, która modliła się z Wami w parze oraz wyrazić opinie o funkcjonowaniu serwisu. Informujemy, że problem został rozwiązany. Na jego wypełnienie macie oczywiście czas do 28 stycznia 2020.

Roboty stronowePoznajcie nowy serwis #4

Witajcie, 

Mamy dla Was dobrą wiadomość, szczególnie tych którzy mieszkają poza granicami Polski, a chcieliby włączyć się w naszą inicjatywę modlitewną. Obecnie pojawiła się nowa możliwość wybrania jako miejsce zamieszkania opcji "Poza Polską" w zakładce Profil w polu wyboru Województwo. Klikając w to pole możecie wybrać kraj, w którym obecnie mieszkacie. Staraliśmy się wybrać wszystkie Państwa, o które prosiliście i te z których chcielibyśmy, żeby pojawiały się osoby. Oczywiście w przypadku, gdyby jakiegoś kraju brakowało możecie wybrać opcję "inny kraj", a potem prosimy napisać do nas poprzez formularz ustudni.pl/kontakt, żebyśmy uzupełnili naszą bazę;) 

 

 Nowy Rok - edycja styczniowa

Wraz z Nowym Rokiem ruszyła kolejna edycja modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa. Cieszymy się, że w porównaniu do poprzedniego miesiąca zgłosiło się więcej osób (niebawem opublikujemy statystyki). Chcemy również podziękować Wam za wszystkie przesłane słowa, sugestie, pomysły dotyczące działania i usprawniania naszego nowego serwisu. Chcemy podzielić się z Wami dobrymi infomacjami, w ostatnią sobotę minionego roku, kolejna para, która poznała się przez inicjatywę ustudni, składała sobie przysięgę Małżeńską. Otrzymaliśmy wiadomość - świadectwo pary, która przygotowywuje się do ślubu. Nowożeńcom i Narzeczonym gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do dzielenia się owocami tej modlitwy. Niech dobro będzie ogłaszane. Niech to będzie rok Miłości :) 

Przypomninamy, że od kilku dni trwają zapisy na najbliższą edycję, która rusza 1 lutego 2020. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia 2020 do godziny 23.59. Poznajcie nowy serwis #3

Cześć,

Powoli dobiega do końca edycja grudniowa. Przypominamy, że do jutra (tj. 28.12.2019 godz 23.59), osoby, które modliły się w parach mają możliwość wymienienia się mailami. W ostatniej, czyli 4 wiadomości od nas otrzymaliście instrukcję jak należy to zrobić. Wystarczy wypełnić formularz. Dodatkowo informujemy, że brak przesłanej odpowiedzi jest jeznoznaczny z brakiem zgody na wymianę maila. 

Zachęcamy również do przesyłania opinii i sugestii na temat działania nowego serwisu. 

 Garść statystyk z pierwszej edycji

Cześć!

Za nami półmetek pierwszej edycji w nowym serwisie. Do modlitwy zapisało się 163 osób. Do modlitwy zbiorczej zapisało się 17 osób, a do modlitwy indywidualnej 146 osób - 30 mężczyzn i 116 kobiet.
Wykres ilości uczestników

Od początku grudnia otwarte są zapisy na następną edycję.
Zapisać się można przez podstronę Modlitwa. Zapisy trwają do 24. grudnia do 23:59.