Aktualności

Ruszyła edycja kwietniowa

1 kwietnia – i to nie żart – ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 618 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 172 mężczyzn i 400 kobiet. Mamy zatem 172 modlitewne duety. 46 osób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 228  panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

wykres kwietniowy

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Mamy obecnie szczególne okoliczności, dlatego tym razem zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. online lub za pośrednictwem środków masowego przekazu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św. duchowej.Rejestracja to jeszcze nie zapis na modlitwę

Drodzy uStudniowicze!

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że samo założenie konta na portalu nie jest równoznaczne z zapisem do konkretnej edycji!

Po założeniu konta i uzupełnieniu profilu trzeba przejść do zakładki modlitwa i tam dokonać zapisu na edycję, na którą prowadzone są w danym momencie zapisy.Przypomnienie o wiadomościach

Małe przypomnienie dla wszystkich uczestników, którzy biorą udział w edycji marcowej w formie modlitwy indywidualnej.
Pamiętajcie, że informacje o osobie, która została Wam przydzielona, są Wam przesyłane nie mailem, a w postaci wewnętrznej wiadomości na portalu. Od wczoraj macie już na swoich kontach dwie takie informacje – z dwóch kolejnych pól formularza zgłoszeniowego :) Można je sprawdzić po zalogowaniu, w zakładce „wiadomości”.
 
wiadomosci
 
 


Ruszyła edycja marcowa

1 marca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 508 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 128 mężczyzn i 336 kobiet. Mamy zatem 128 modlitewnych duetów. 44 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 208 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

Wykres

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także uczestników do ofiarowania w tej intencji dziesiątki różańca oraz pójścia w dzień powszedni na Mszę św. i ofiarowania Eucharystii za omadlaną osobę (nie jest to jednak wymóg) :)

 

 Podsumowanie dotychczasowych edycji

Witajcie, 

Zbliża się koniec edycji styczniowej, pamiętajcie o wypełnieniu formularza z opinią na temat działania naszego serwisu oraz informacją zwrotną o chęci wymiany e-maili między parami. Równocześnie przypominamy, że za 5 dni rusza kolejna edycja, wtedy też otrzymacie pierwsze wiadomości. Od 1 lutego rozpoczniemy zapisy na kolejną edycję. 

Pewnie jesteście ciekawi jak wyglądają statystyki, otóż z miesiąca na miesiąc do inicjatywy modlitewnej włącza się coraz więcej osób. Co ciekawe na edycję lutową zapisało się ponad 2 razy więcej osób niż w miesiącu poprzednim! Mamy nadzieję, że w będzie nas jeszcze więcej!  

wykres