Aktualności

Przypomnienie o wiadomościach

Małe przypomnienie dla wszystkich uczestników, którzy biorą udział w edycji marcowej w formie modlitwy indywidualnej.
Pamiętajcie, że informacje o osobie, która została Wam przydzielona, są Wam przesyłane nie mailem, a w postaci wewnętrznej wiadomości na portalu. Od wczoraj macie już na swoich kontach dwie takie informacje – z dwóch kolejnych pól formularza zgłoszeniowego :) Można je sprawdzić po zalogowaniu, w zakładce „wiadomości”.
 
wiadomosci
 
 


Ruszyła edycja marcowa

1 marca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 508 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 128 mężczyzn i 336 kobiet. Mamy zatem 128 modlitewnych duetów. 44 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 208 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

Wykres

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także uczestników do ofiarowania w tej intencji dziesiątki różańca oraz pójścia w dzień powszedni na Mszę św. i ofiarowania Eucharystii za omadlaną osobę (nie jest to jednak wymóg) :)

 

 Podsumowanie dotychczasowych edycji

Witajcie, 

Zbliża się koniec edycji styczniowej, pamiętajcie o wypełnieniu formularza z opinią na temat działania naszego serwisu oraz informacją zwrotną o chęci wymiany e-maili między parami. Równocześnie przypominamy, że za 5 dni rusza kolejna edycja, wtedy też otrzymacie pierwsze wiadomości. Od 1 lutego rozpoczniemy zapisy na kolejną edycję. 

Pewnie jesteście ciekawi jak wyglądają statystyki, otóż z miesiąca na miesiąc do inicjatywy modlitewnej włącza się coraz więcej osób. Co ciekawe na edycję lutową zapisało się ponad 2 razy więcej osób niż w miesiącu poprzednim! Mamy nadzieję, że w będzie nas jeszcze więcej!  

wykres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Problem z formularzem po edycji został rozwiązany

Witajcie, 

Przez jakiś czas nie działał formularz, gdzie możecie zadeklarować, czy chcecie przekazać swój adres e-mail drugiej osobie, która modliła się z Wami w parze oraz wyrazić opinie o funkcjonowaniu serwisu. Informujemy, że problem został rozwiązany. Na jego wypełnienie macie oczywiście czas do 28 stycznia 2020.

Roboty stronowePoznajcie nowy serwis #4

Witajcie, 

Mamy dla Was dobrą wiadomość, szczególnie tych którzy mieszkają poza granicami Polski, a chcieliby włączyć się w naszą inicjatywę modlitewną. Obecnie pojawiła się nowa możliwość wybrania jako miejsce zamieszkania opcji "Poza Polską" w zakładce Profil w polu wyboru Województwo. Klikając w to pole możecie wybrać kraj, w którym obecnie mieszkacie. Staraliśmy się wybrać wszystkie Państwa, o które prosiliście i te z których chcielibyśmy, żeby pojawiały się osoby. Oczywiście w przypadku, gdyby jakiegoś kraju brakowało możecie wybrać opcję "inny kraj", a potem prosimy napisać do nas poprzez formularz ustudni.pl/kontakt, żebyśmy uzupełnili naszą bazę;)