Aktualności

Edycja wrześniowa

1 września ruszył na nowo rok szkolny, ruszyła i kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 614 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 146 mężczyzn i 414 kobiet. Mamy zatem 146 modlitewnych duetów. 54 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 268 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Edycja sierpniowa

1 sierpnia ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 658 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 162 mężczyzn i 435 kobiet. Mamy zatem 162 modlitewne duety. 61 osób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 273 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja lipcowa

1 lipca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 740 osób (o 70 więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 171 mężczyzn i 519 kobiet. Mamy zatem 171 modlitewnych duetów. 50 osoób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 348 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja czerwcowa

1 czerwca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 670 osób (o trzy więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 170 mężczyzn i 443 kobiety. Mamy zatem 170 modlitewnych duetów. 57 osoób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 273 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Ograniczenia sanitarne są już nieco poluzowane, dlatego – jeśli to możliwe – zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja majowa

1 maja ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 621 osób (o trzy więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 158 mężczyzn i 421 kobiet. Mamy zatem 158 modlitewnych duetów. 42 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 263 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

wykres majowy

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Ograniczenia sanitarne są już nieco poluzowane, dlatego – jeśli to możliwe – zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.