Aktualności

Ruszyła edycja lipcowa

1 lipca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 740 osób (o 70 więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 171 mężczyzn i 519 kobiet. Mamy zatem 171 modlitewnych duetów. 50 osoób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 348 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja czerwcowa

1 czerwca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 670 osób (o trzy więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 170 mężczyzn i 443 kobiety. Mamy zatem 170 modlitewnych duetów. 57 osoób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 273 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Ograniczenia sanitarne są już nieco poluzowane, dlatego – jeśli to możliwe – zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja majowa

1 maja ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 621 osób (o trzy więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 158 mężczyzn i 421 kobiet. Mamy zatem 158 modlitewnych duetów. 42 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 263 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

wykres majowy

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Ograniczenia sanitarne są już nieco poluzowane, dlatego – jeśli to możliwe – zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja kwietniowa

1 kwietnia – i to nie żart – ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 618 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 172 mężczyzn i 400 kobiet. Mamy zatem 172 modlitewne duety. 46 osób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 228  panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

wykres kwietniowy

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Mamy obecnie szczególne okoliczności, dlatego tym razem zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. online lub za pośrednictwem środków masowego przekazu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św. duchowej.Rejestracja to jeszcze nie zapis na modlitwę

Drodzy uStudniowicze!

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że samo założenie konta na portalu nie jest równoznaczne z zapisem do konkretnej edycji!

Po założeniu konta i uzupełnieniu profilu trzeba przejść do zakładki modlitwa i tam dokonać zapisu na edycję, na którą prowadzone są w danym momencie zapisy.