Aktualności

Odpusty związane z rokiem św. Józefa

Drodzy, pewnie słyszeliście, że decyzją Ojca Świętego 8 grudnia 2020 rozpoczęły się obchody Roku św. Józefa. Potrwają… cóż, równo rok – aż do 8 grudnia 2021 :) Cieszy nas to niezmiernie, bo św. Józef jest patronem i naszej inicjatywy. Nie moglibyśmy się więc nie podzielić informacją, że w ciągu najbliższych miesięcy będzie można skorzystać z odpustów ustanowionych ze względu na trwające obchody. Odsyłamy do ich listy i zachęcamy Was do tego, byście z nich korzystali :)

Pozdrawiamy
Koordynatorzy


Photo by Michael O'Sullivan on Unsplash

 Edycja noworoczna

…czyli styczniowa :) Właśnie ruszyła. Oto szczegóły:

  • w tym miesiącu modli się za siebie 610 osób;
  • w tej liczbie mamy: 155 mężczyzn i 388 kobiet w modlitwie indywidualnej. Mamy zatem 155 modlitewnych duetów;
  • 67 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 233 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

 

Wszelkiego dobra w nowym roku! ;)Edycja adwentowo-świąteczna…

…czyli grudniowa :) Właśnie dzis ruszyła. Oto szczegóły:

  • W tym miesiącu modli się za siebie 782 osoby (to rekordowa liczba uczestników).
  • W tym mamy: 187 mężczyzn i 501 kobiet w modlitwie indywidualnej. Mamy zatem 187 modlitewnych duetów.
  • 94 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 314 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.Wykres edycji grudniowej (2020)

Przy okazji – to 13. edycja po reaktywowaniu inicjatywy w formie indywidualnej. Obchodzimy więc rocznicę działania w obecnej postaci :)Edycja wrześniowa

1 września ruszył na nowo rok szkolny, ruszyła i kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 614 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 146 mężczyzn i 414 kobiet. Mamy zatem 146 modlitewnych duetów. 54 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 268 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Edycja sierpniowa

1 sierpnia ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 658 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 162 mężczyzn i 435 kobiet. Mamy zatem 162 modlitewne duety. 61 osób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 273 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.