Aktualności

Poznajcie nowy serwis #2

Cześć,

Rozpoczęła się pierwsza edycja w nowym serwisie.
Wszystkie zalogowane osoby, które się zapisały na tą edycję, powinny zobaczyć na górnym panelu przy swoim imieniu liczbę 1:
Zrzut ekranu z liczbą wiadomości
Liczba ta oznacza ilość nieprzeczytanych wiadomości. Po kliknięciu w imię i rozwinięciu listy pokaże się też ta sama liczba przy pozycji "Wiadomości":

W nowym systemie staramy się wysyłać jak najmniej maili. Wszystkie wiadomości z edycji jak i również wiadomość na koniec edycji są dostępne jedynie w serwisie. Po kliknięciu w pozycję "Wiadomośi" można przejść do postrony "Wiadomości" gdzie są dostępne wszsytkie wiadomości ze wszsytkich edycji.

W przypadku modlitwy indywidualnej i przydzieleniu drugiej osoby wiadomości te będą zawierały podstawawowe dane tej osoby (imię i wiek), a także kolejne fragmenty informacji o drugiej osobie (o sobie, ulubione, najważniejsze, historia życia).

Osoby, który zapisały się na modlitwę indywidualną, którym nie udało się przydzielić drugiej osoby są połączone w grupy z osobami z modlitwy zbiorczej.
Osoby z modlitwy zbiorczej modlą się za dobrego mężą/żoną dla osób bez przydziału.
Osoby bez przydziału modlą się w intencjach, które wpisały osoby z modlitwy zbiorczej.

Poznajcie nowy serwis #1

Cześć,

w kilku najbliższych wpisach chcielibyśmy Wam przedstawić nowy serwis. Dzisiaj omówimy jedną z najważniejszych podstron, którą jest „Modlitwa”.
karta modlitwa

W tym miejscu znajdują się informacje o trwającej edycji modlitwy, a także o następnej. Możecie tu sprawdzić, czy jesteście zapisani do aktualnej edycji, a także zarządzać zapisami do następnej.

Przykładowe informacje o następnej edycji mogą wyglądać tak:
widok następnej edycji
Za pomocą zielonych przycisków na dole strony możecie się zapisać do modlitwy indywidualnej lub do modlitwy zbiorczej.

Modlitwa indywidualna (pierwszy przycisk) to domyślna forma zalecana dla większości użytkowników, którzy są pełnoletni, nie są aktualnie w związku, a także spełniają wymagania Kościoła Katolickiego odnośnie możliwości zawarcia związku małżeńskiego.
Jeśli wybierzecie tę formę modlitwy musicie wypełnić w profilu kilka pól z informacjami o sobie. Na początku edycji spróbujemy Was dobrać w pary modlitewne i w tych parach będziecie się modlić o dobrego męża/dobrą żonę dla drugiej osoby, a na koniec edycji będziecie mieli możliwość wymiany adresów e-mail.

Drugi przycisk służy do zapisania się na modlitwę zbiorczą. Jest to forma pozwalająca osobom niepełnoletnim, czy osobom w związkach, na włączenie się w inicjatywę. Przy zapisie do tej formy należy podać intencję modlitewną. Na początku edycji osoby, których nie udało się dobrać w pary, zostaną podzielone na grupy z osobami z modlitwy zbiorczej i w takich grupach będą się modlić - w intencjiwybranej przez osobę z modlitwy zbiorczej lub w intencji o dobrego męża/dobrą żonę dla osób niedobranych w pary.

Jeśli macie pytania lub sugestie zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na podstronie kontakt ustudni.pl/kontakt.

Ważne zmiany

W grudniu wracamy ze zdwojoną siłą!

Przygotowaliśmy dla Was portal w odświeżonej odsłonie. Wiemy, że czekaliście na ten moment dość długo, ale w końcu ruszamy.

Planujemy przeprowadzić edycję grudniową w formie testowej. Może zdarzyć się sytuacja, że coś nie zadziała, jednak liczymy, że w takich sytuacjach dacie nam szybko znać, a my wtedy udoskonalimy projekt. Idea pozostaje niezmieniona, w czasie 28 dni podejmujecie zobowiązanie modlitewne w intencji o dobrego męża / dobrą żonę dla osoby, która została Wam przydzielona przez nasz algorytm. Co tydzień będziecie otrzymywać kolejne informacje o sobie nawzajem. Po miesiącu będziecie mieć możliwość wymiany adresów mailowych.

Jakie zmiany wprowadziliśmy uStudni.pl? 1. Po pierwsze ruszamy na nowej platformie. Tutaj możecie założyć swój profil, dokonać zapisu na wybraną przez siebie edycje. Tutaj również znajduje się skrzynka odbiorcza, na którą co tydzień będziecie otrzymywać wiadomości. 2. Wyjątkowo czas na zgłoszenia jest do 27.11.2019 do godz. 23.59