Aktualności

Ruszyła edycja majowa

1 maja ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 621 osób (o trzy więcej, niż przed miesiącem). Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 158 mężczyzn i 421 kobiet. Mamy zatem 158 modlitewnych duetów. 42 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 263 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

wykres majowy

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Ograniczenia sanitarne są już nieco poluzowane, dlatego – jeśli to możliwe – zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. w tygodniu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św.Ruszyła edycja kwietniowa

1 kwietnia – i to nie żart – ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 618 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 172 mężczyzn i 400 kobiet. Mamy zatem 172 modlitewne duety. 46 osób modli się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 228  panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

wykres kwietniowy

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Mamy obecnie szczególne okoliczności, dlatego tym razem zachęcamy do uczestnictwa we Mszy św. online lub za pośrednictwem środków masowego przekazu i przyjęcie w tych intencjach Komunii św. duchowej.Rejestracja to jeszcze nie zapis na modlitwę

Drodzy uStudniowicze!

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że samo założenie konta na portalu nie jest równoznaczne z zapisem do konkretnej edycji!

Po założeniu konta i uzupełnieniu profilu trzeba przejść do zakładki modlitwa i tam dokonać zapisu na edycję, na którą prowadzone są w danym momencie zapisy.Przypomnienie o wiadomościach

Małe przypomnienie dla wszystkich uczestników, którzy biorą udział w edycji marcowej w formie modlitwy indywidualnej.
Pamiętajcie, że informacje o osobie, która została Wam przydzielona, są Wam przesyłane nie mailem, a w postaci wewnętrznej wiadomości na portalu. Od wczoraj macie już na swoich kontach dwie takie informacje – z dwóch kolejnych pól formularza zgłoszeniowego :) Można je sprawdzić po zalogowaniu, w zakładce „wiadomości”.
 
wiadomosci
 
 


Ruszyła edycja marcowa

1 marca ruszyła kolejna edycja inicjatywy modlitewnej uStudni.pl :)

W tym miesiącu modli się za siebie 508 osób. Do modlitwy indywidualnej zgłosiło się 128 mężczyzn i 336 kobiet. Mamy zatem 128 modlitewnych duetów. 44 osoby modlą się w modlitwie zbiorczej w intencji o dobrego męża dla 208 panien, które nie otrzymały indywidualnego przydziału.

Graficznie rozkład zgłoszeń prezentuje się następująco:

Wykres

Przypominamy, że modlitwa obejmuje modlitwę litanią do Świętego Józefa raz dziennie przez 28 dni w intencji o dobrego współmałżonka dla przydzielonej sobie osoby. Zachęcamy także uczestników do ofiarowania w tej intencji dziesiątki różańca oraz pójścia w dzień powszedni na Mszę św. i ofiarowania Eucharystii za omadlaną osobę (nie jest to jednak wymóg) :)

 

 Podsumowanie dotychczasowych edycji

Witajcie, 

Zbliża się koniec edycji styczniowej, pamiętajcie o wypełnieniu formularza z opinią na temat działania naszego serwisu oraz informacją zwrotną o chęci wymiany e-maili między parami. Równocześnie przypominamy, że za 5 dni rusza kolejna edycja, wtedy też otrzymacie pierwsze wiadomości. Od 1 lutego rozpoczniemy zapisy na kolejną edycję. 

Pewnie jesteście ciekawi jak wyglądają statystyki, otóż z miesiąca na miesiąc do inicjatywy modlitewnej włącza się coraz więcej osób. Co ciekawe na edycję lutową zapisało się ponad 2 razy więcej osób niż w miesiącu poprzednim! Mamy nadzieję, że w będzie nas jeszcze więcej!  

wykres

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Problem z formularzem po edycji został rozwiązany

Witajcie, 

Przez jakiś czas nie działał formularz, gdzie możecie zadeklarować, czy chcecie przekazać swój adres e-mail drugiej osobie, która modliła się z Wami w parze oraz wyrazić opinie o funkcjonowaniu serwisu. Informujemy, że problem został rozwiązany. Na jego wypełnienie macie oczywiście czas do 28 stycznia 2020.

Roboty stronowePoznajcie nowy serwis #4

Witajcie, 

Mamy dla Was dobrą wiadomość, szczególnie tych którzy mieszkają poza granicami Polski, a chcieliby włączyć się w naszą inicjatywę modlitewną. Obecnie pojawiła się nowa możliwość wybrania jako miejsce zamieszkania opcji "Poza Polską" w zakładce Profil w polu wyboru Województwo. Klikając w to pole możecie wybrać kraj, w którym obecnie mieszkacie. Staraliśmy się wybrać wszystkie Państwa, o które prosiliście i te z których chcielibyśmy, żeby pojawiały się osoby. Oczywiście w przypadku, gdyby jakiegoś kraju brakowało możecie wybrać opcję "inny kraj", a potem prosimy napisać do nas poprzez formularz ustudni.pl/kontakt, żebyśmy uzupełnili naszą bazę;) 

 

 Nowy Rok - edycja styczniowa

Wraz z Nowym Rokiem ruszyła kolejna edycja modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa. Cieszymy się, że w porównaniu do poprzedniego miesiąca zgłosiło się więcej osób (niebawem opublikujemy statystyki). Chcemy również podziękować Wam za wszystkie przesłane słowa, sugestie, pomysły dotyczące działania i usprawniania naszego nowego serwisu. Chcemy podzielić się z Wami dobrymi infomacjami, w ostatnią sobotę minionego roku, kolejna para, która poznała się przez inicjatywę ustudni, składała sobie przysięgę Małżeńską. Otrzymaliśmy wiadomość - świadectwo pary, która przygotowywuje się do ślubu. Nowożeńcom i Narzeczonym gratulujemy, a wszystkich zachęcamy do dzielenia się owocami tej modlitwy. Niech dobro będzie ogłaszane. Niech to będzie rok Miłości :) 

Przypomninamy, że od kilku dni trwają zapisy na najbliższą edycję, która rusza 1 lutego 2020. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 stycznia 2020 do godziny 23.59. Poznajcie nowy serwis #3

Cześć,

Powoli dobiega do końca edycja grudniowa. Przypominamy, że do jutra (tj. 28.12.2019 godz 23.59), osoby, które modliły się w parach mają możliwość wymienienia się mailami. W ostatniej, czyli 4 wiadomości od nas otrzymaliście instrukcję jak należy to zrobić. Wystarczy wypełnić formularz. Dodatkowo informujemy, że brak przesłanej odpowiedzi jest jeznoznaczny z brakiem zgody na wymianę maila. 

Zachęcamy również do przesyłania opinii i sugestii na temat działania nowego serwisu. 

 Garść statystyk z pierwszej edycji

Cześć!

Za nami półmetek pierwszej edycji w nowym serwisie. Do modlitwy zapisało się 163 osób. Do modlitwy zbiorczej zapisało się 17 osób, a do modlitwy indywidualnej 146 osób - 30 mężczyzn i 116 kobiet.
Wykres ilości uczestników

Od początku grudnia otwarte są zapisy na następną edycję.
Zapisać się można przez podstronę Modlitwa. Zapisy trwają do 24. grudnia do 23:59.Poznajcie nowy serwis #2

Cześć,

Rozpoczęła się pierwsza edycja w nowym serwisie.
Wszystkie zalogowane osoby, które się zapisały na tą edycję, powinny zobaczyć na górnym panelu przy swoim imieniu liczbę 1:
Zrzut ekranu z liczbą wiadomości
Liczba ta oznacza ilość nieprzeczytanych wiadomości. Po kliknięciu w imię i rozwinięciu listy pokaże się też ta sama liczba przy pozycji "Wiadomości":

W nowym systemie staramy się wysyłać jak najmniej maili. Wszystkie wiadomości z edycji jak i również wiadomość na koniec edycji są dostępne jedynie w serwisie. Po kliknięciu w pozycję "Wiadomośi" można przejść do postrony "Wiadomości" gdzie są dostępne wszsytkie wiadomości ze wszsytkich edycji.

W przypadku modlitwy indywidualnej i przydzieleniu drugiej osoby wiadomości te będą zawierały podstawawowe dane tej osoby (imię i wiek), a także kolejne fragmenty informacji o drugiej osobie (o sobie, ulubione, najważniejsze, historia życia).

Osoby, który zapisały się na modlitwę indywidualną, którym nie udało się przydzielić drugiej osoby są połączone w grupy z osobami z modlitwy zbiorczej.
Osoby z modlitwy zbiorczej modlą się za dobrego mężą/żoną dla osób bez przydziału.
Osoby bez przydziału modlą się w intencjach, które wpisały osoby z modlitwy zbiorczej.Poznajcie nowy serwis #1

Cześć,

w kilku najbliższych wpisach chcielibyśmy Wam przedstawić nowy serwis. Dzisiaj omówimy jedną z najważniejszych podstron, którą jest „Modlitwa”.
karta modlitwa

W tym miejscu znajdują się informacje o trwającej edycji modlitwy, a także o następnej. Możecie tu sprawdzić, czy jesteście zapisani do aktualnej edycji, a także zarządzać zapisami do następnej.

Przykładowe informacje o następnej edycji mogą wyglądać tak:
widok następnej edycji
Za pomocą zielonych przycisków na dole strony możecie się zapisać do modlitwy indywidualnej lub do modlitwy zbiorczej.

Modlitwa indywidualna (pierwszy przycisk) to domyślna forma zalecana dla większości użytkowników, którzy są pełnoletni, nie są aktualnie w związku, a także spełniają wymagania Kościoła Katolickiego odnośnie możliwości zawarcia związku małżeńskiego.
Jeśli wybierzecie tę formę modlitwy musicie wypełnić w profilu kilka pól z informacjami o sobie. Na początku edycji spróbujemy Was dobrać w pary modlitewne i w tych parach będziecie się modlić o dobrego męża/dobrą żonę dla drugiej osoby, a na koniec edycji będziecie mieli możliwość wymiany adresów e-mail.

Drugi przycisk służy do zapisania się na modlitwę zbiorczą. Jest to forma pozwalająca osobom niepełnoletnim, czy osobom w związkach, na włączenie się w inicjatywę. Przy zapisie do tej formy należy podać intencję modlitewną. Na początku edycji osoby, których nie udało się dobrać w pary, zostaną podzielone na grupy z osobami z modlitwy zbiorczej i w takich grupach będą się modlić - w intencjiwybranej przez osobę z modlitwy zbiorczej lub w intencji o dobrego męża/dobrą żonę dla osób niedobranych w pary.

Jeśli macie pytania lub sugestie zachęcamy do kontaktu przez formularz dostępny na podstronie kontakt ustudni.pl/kontakt.Ważne zmiany

W grudniu wracamy ze zdwojoną siłą!

Przygotowaliśmy dla Was portal w odświeżonej odsłonie. Wiemy, że czekaliście na ten moment dość długo, ale w końcu ruszamy.

Planujemy przeprowadzić edycję grudniową w formie testowej. Może zdarzyć się sytuacja, że coś nie zadziała, jednak liczymy, że w takich sytuacjach dacie nam szybko znać, a my wtedy udoskonalimy projekt. Idea pozostaje niezmieniona, w czasie 28 dni podejmujecie zobowiązanie modlitewne w intencji o dobrego męża / dobrą żonę dla osoby, która została Wam przydzielona przez nasz algorytm. Co tydzień będziecie otrzymywać kolejne informacje o sobie nawzajem. Po miesiącu będziecie mieć możliwość wymiany adresów mailowych.

Jakie zmiany wprowadziliśmy uStudni.pl? 1. Po pierwsze ruszamy na nowej platformie. Tutaj możecie założyć swój profil, dokonać zapisu na wybraną przez siebie edycje. Tutaj również znajduje się skrzynka odbiorcza, na którą co tydzień będziecie otrzymywać wiadomości. 2. Wyjątkowo czas na zgłoszenia jest do 27.11.2019 do godz. 23.59