Urodziny uStudni.pl

Urodziny uStudni.[pl

Drodzy uStudniowicze!

Dziś mija rok, odkąd ruszyła nasza inicjatywa modlitewna. 14 lutego 2017 roku uruchomiliśmy stronę i zaczęliśmy zbierać zapisy do pierwszej edycji. Obchodzimy więc pierwsze urodziny inicjatywy. Przez te dwanaście miesięcy wiele się wydarzyło i jest komu dziękować.

Na samym początku chcielibyśmy podziękować Bogu w Trójcy jedynemu za to, że umożliwił nam rozpoczęcie tego dzieła. Wierzymy, Panie, że pomysł zrodził się z Twojego natchnienia, a rozwój inicjatywy i świadectwa, które do nas docierają, wskazują na to, że jej błogosławisz. Prosimy Cię jednocześnie o to, byś nas prowadził i używał inicjatywy do zbliżania ludzi do Ciebie.

W drugiej kolejności dziękujemy dwóm świętym. Józefowi – z oczywistych względów – i Ignacemu, który miał wielki wpływ na kształt inicjatywy.

Dziękujemy również Wam, drodzy uStudniowicze – za udział, za wspólną modlitwę, za pomoc w propagowaniu inicjatywy. Dziękujemy też za wszystkie słowa wsparcia i zachęty, które do nas skierowaliście.

Trudno wyznaczyć precyzyjną datę urodzin, bo zapisy ruszyły 14 lutego, a pierwsza edycja – 1 marca. Prosimy, pozwólcie nam więc na dwutygodniowe obchody 🙂

W najbliższych dniach będziemy się z Wami dzielić podsumowaniami, statystykami i różnymi ciekawostkami zza kulis inicjatywy. Ten rok był niezwykle dynamiczny, więc będzie o czym pisać.

Eucharystia

Na koniec najważniejsze – już teraz ogłaszamy, że zwieńczeniem obchodów będzie rocznicowa Eucharystia (tak, jest wydarzenie na FB), która odprawiona zostanie w sobotę 3 marca o godzinie 16.30 w kościele pw. Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Poznaniu (os. Orła Białego 1/2), na którą Was wszystkich (którym do Poznania po drodze) serdecznie zapraszamy 🙂

2 Replies to “Urodziny uStudni.pl”

Możliwość komentowania jest wyłączona.