Koniec edycji styczniowej i edycja lutowa

Drodzy uStudniowicze!

Podobnie jak przed miesiącem przepraszamy za milczenie. Dwójka z nas wróciła już jednak ze szpitali i możemy wrócić do informowania. Edycja styczniowa zgodnie z rozkładem skończyła się wymianą maili między uczestnikami, a edycja lutowa ruszyła planowo 1 lutego. Poniżej garść statystyk.

Edycja styczniowa

W pierwszej tegorocznej edycji modliło się za siebie indywidualnie 139 duetów. Obustronną chęć wymiany adresów e-mail zadeklarowało 78 z nich. Za 184 panny bez przydziału modliło się ze wzajemnością 15 osób zgłoszonych do modlitwy zbiorczej.

Edycja lutowa

1 lutego rozpoczęła się dziesiąta edycja modlitwy o dobrego współmałżonka. Wpłynęło do nas łącznie 1077 zgłoszeń, z czego 824 od kobiet i 253 od mężczyzn. Łącznie modlą się więc za siebie 253 duety złożone z panny i kawalera z indywidualnym przydziałem. Pozostałe 571 panien otrzymało przydział zbiorczy i modli się za nie 35 osób w modlitwie zbiorczej. W momencie publikowania tego wpisu, uczestnicy lutowi z przydziałem indywidualnym otrzymali już maila z drugą porcją informacji o omadlanej osobie.

Jak widać, edycja lutowa jest rekordowa pod wszystkimi względami. Frekwencja jest niewątpliwie zasługą Początku Wieczności, który poinformował o nas swoich czytelników.