Błogosławionych Świąt!

Życzenia świąteczne
Drodzy uStudniowicze!

Wigilijna noc to taki moment w roku, kiedy Koordynatorzy mogą przemówić ludzkim głosem. A właściwie napisać coś po ludzku, po prostu od siebie. Pozwólcie nam więc przekazać kilka słów życzeń dla Was.

Większość osób, które wchodzą na naszą stronę, to ludzie poszukujący. Poszukiwania te dotyczą osoby, z którą można będzie zawrzeć sakrament małżeństwa i kroczyć wspólnie przez życie. Nasze życzenia chcielibyśmy skierować więc do wszystkich poszukujących, w szczególności do tych, którzy czują się w mniejszym lub większym stopniu samotni.

Chcielibyśmy Wam życzyć, byście poczuli w tym świątecznym czasie obecność. Nie tylko bliskich ludzi, z którymi je spędzacie, ale – przede wszystkim – obecność Boga, który pokochał nas tak bardzo i tak mocno chce być z nami, że przyszedł na świat jako człowiek. Życzymy Wam, byście czuli Jego obecność codziennie. Taka jest też idea naszej inicjatywy – by przez codzienną modlitwę zbliżyć się do Boga. On najlepiej wie, jak zaradzić naszej samotności.

Jednocześnie chcielibyśmy Wam podziękować. Po pierwsze – za wszystkie życzenia, które od Was do nas wpłynęły. Miło nam, że dostrzegacie, że za inicjatywą pod zbiorczą nazwą „Koordynatorów” stoją realni ludzie, którzy poświęcają swój czas i wysiłek temu, by inicjatywa wciąż trwała. Po drugie – za Wasze modlitwy. Za te, które nam deklarujecie i za te, o których nie wiemy. Bez Waszej modlitwy nie mielibyśmy sił i energii na to, by się tym wszystkim opiekować. Dziękujemy!

Wasi (przemawiający ludzkim głosem) Koordynatorzy