Podsumowanie edycji październikowej

28 października zakończyła się szósta edycja modlitwy o dobrego współmałżonka. Nadesłane zgłoszenia pozwoliły na skompletowanie 151 duetów, składających się z panny i kawalera, którzy modlili się za siebie nawzajem. Co tydzień przesyłaliśmy im kolejne porcje informacji o sobie, a w mailu z ostatnią transzą danych zapytaliśmy o chęć wymiany adresów e-mail. Do wymiany takiej doszło w przypadku 94 na 151 duetów. W nocy z niedzieli na poniedziałek rozesłaliśmy adresy e-mailowe duetom, które wyraziły na to obustronnie chęć.

W tym miejscu musimy opublikować małe sprostowane. Obecnie testujemy na zapleczu nowy system. Po pół roku zbierania doświadczeń i ewoluowania rozwiązań, które budowaliśmy, Wojtek usiadł i napisał od nowa system, który jest lepiej zoptymalizowany. Niestety, nie ustrzegliśmy się pewnych błędów. W ich rezultacie, wiadomość z adresem e-mail skierowana do kobiet zaczynała się od apostrofy… z imieniem ich modlitewnego partnera. Wszystkie panie uspokajamy, że wszystkie pozostałe dane są w porządku – tzn. otrzymałyście dokładnie ten adres e-mail, który miałyście otrzymać. System po prostu pobrał złe imię, dlatego np. Ania otrzymała maila zaczynającego się od „Cześć, Paweł!”.

Maile z informacją o braku wymiany wysłaliśmy z kolei w nocy z poniedziałku na wtorek – bo zaniepokojeni błędem z imionami szukaliśmy dalej w kodzie, czy nie ma jeszcze jakichś pomyłek.

W nocy z wtorku na środę wyślemy z kolei informację o przydziałach w edycji listopadowej.