Koordynatorzy odpowiadają #4: Formularz zgłoszeniowy

fot. Dustin Lee

Teraz czas na kilka słów o naszym formularzu zgłoszeniowym. Sporo wiadomości podejmowało ten temat:

Będzie super, jeśli zwiększycie limit znaków w formularzu rejestracji na inicjatywę, bo trudno się zmieścić 🙂

Strasznie ciężko było coś ważnego o sobie napisać, mając do dyspozycji tak mało znaków

Uprościć formularz zgłoszeniowy 🙂 Może jakieś pytania zamknięte?

Myślę, ze ja potrzebowałabym więcej informacji o osobie za którą się modlę, ale to też pewnie zależy od tego jak kto o sobie napisze. Chcę wiedzieć więcej o osobie za którą się modliłam dlatego chciałabym nawiązać z nim kontakt.

Miałem wrażenie , czytając odpowiedzi udzielone w formularzu, że osoba chyba nie do końca poprawnie i w pełni odpowiedziała na założone pytania? Chciałbym się dowiedzieć- jeśli można – jak to wyglądało w ogólnym zestawieniu.

Jeśli chodzi o formularz, to – jak widać wyżej – pojawiały się skrajne sugestie. Dla jednych było za mało znaków, dla innych całość była zbyt trudna. Dlatego upieramy się przy tym, by zostawić obecne limity. Oczywiście, zgadzamy się z Wami co do tego, że nie da się opisać całej historii życia w 1500 znakach, ale też nie o to chodzi. Te pola są po to, by przekazać drugiej stronie najważniejsze informacje o sobie. Jeśli po zakończeniu edycji wymienicie się nawzajem e-mailami i spotkacie, to będziecie mogli opowiedzieć sobie swoje życiowe historie ze szczegółami. A pytania zamknięte… Cóż, nie za bardzo wyobrażamy sobie, jak miałyby one brzmieć 🙂

Przy okazji poruszony został inny problem. Niektórzy piszą, wykorzystując cały dostępny limit znaków, inni wpisują do poszczególnych pól po dwa słowa. Dlatego wprowadziliśmy do formularza dolny limit – 200 znaków. To niewiele więcej niż pojedynczy SMS. Mamy jednak nadzieję, że skłoni to najbardziej powściągliwych do napisania choć dwóch zdań. Zachęcamy Was do tego, byście w miarę możliwości napisali jak najwięcej, by osoba, którą otrzymacie w przydziale, nie poczuła się przez Was zignorowana. Pamiętajcie, że nie piszecie do nas (niektórzy zaczynają od „Witajcie!”), tylko do konkretnej osoby, która będzie dostawać te informacje po kawałku.

kolejnym wpisie podejmiemy problem „niedochodzących” maili od nas.

One Reply to “Koordynatorzy odpowiadają #4: Formularz zgłoszeniowy”

Możliwość komentowania jest wyłączona.