Koordynatorzy odpowiadają #2: Możliwość wysłania wiadomości

fot. Joanna Kosinska

Drugi wpis odpowiadający na uwagi i pytania, które do nas nadsyłaliście. Tym razem pochylamy się nad sugestiami, by wprowadzić możliwość przesłania wiadomości przed końcem inicjatywy. Pisaliście do nas tak:

Można też dodać możliwość wysłania wiadomości do drugiej osoby na koniec jeśli nie chce się wymienić z nią mailem. W wiadomości takiej można by podziękować za modlitwę i wytłumaczyć dlaczego nie zdecydowało się na dalszy kontakt.

To czego mi brakuje, to możliwości […] wysłania jakiejś, krótkiej wiadomości, po zakończeniu edycji do drugiej osoby (gdyby nie chciało się wymieniać mejli, a chciałoby się np podziękować, gdyby tego nie zrobiło się w swoim opisie […] Może da się coś z tym zrobić?)

może możliwość wymiany jakiś wiadomości przed końcem 4 tygodnia

I to jest propozycja, nad którą się poważnie zastanawiamy. Rzeczywiście, zdarzają się sytuacje, w których nie chcecie się wymieniać mailami, a jednak chcecie coś sobie przekazać. Technicznie byłoby to wykonalne przy systemie, jakim dysponujemy. Wymagałoby to jednak pewnego przeprojektowania naszych mechanizmów, dlatego nie jest to rozwiązanie, które jesteśmy w stanie wdrożyć z dnia na dzień. Niewykluczone jednak, że w pewnym momencie pojawi się taka funkcjonalność.

następnym wpisie pochylimy się nad propozycją wprowadzenia możliwości edycji raz wysłanych zgłoszeń.