Koordynatorzy odpowiadają #1: Zdjęcie

Czy możliwa będzie wymiana nie tylko informacji, ale i zdjęć?

W minionych tygodniach wpłynęło do nas bardzo wiele sugestii i pytań związanych z samą inicjatywą. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć indywidualnie wszystkim, a wiele kwestii podnoszonych jest na tyle często, że warto poruszyć je publicznie. Rozpoczynamy więc cykl wpisów, będących odpowiedzią na Wasze uwagi przesyłane nam w formularzach zakończeniowych i tzw. feedbackach.

Na pierwszy ogień bierzemy sugestie przesyłania fotografii. Poniżej cytujemy (anonimowo) Wasze wypowiedzi, które do nas wpłynęły, a które podjęły ten właśnie temat:

To pewnie kontrowersyjny temat ale myślę, że możliwość zobaczenia zdjęcia drugiej osoby mimo wszystko mogła by być pomocna. Wiadomo, że wygląd nie jest najważniejszy ale zawsze jakoś milej jest gdy wie się jak ta druga osoba wygląda. Zdjęcie mogłoby być wysyłane od razu albo np. w wiadomości z ostatnią częścią informacji o ile ta druga osoba wyrazi na to zgodę (podobnie jak z emailem tylko tydzień wcześniej).

Może jakieś zdjęcie na koniec?

Odpowiedź na te sugestie jest krótka, stanowcza i brzmi: „nie”. Nie taka jest idea i akurat w tej kwestii wszyscy koordynatorzy od samego początku byli ze sobą zgodni. Umożliwiamy Wam wymianę adresów e-mail. Jeśli wymienicie się nimi, możecie sobie nawzajem przesłać swoje zdjęcia, jeśli taka Wasza wola. Czy nie lepiej jednak spotkać się na żywo, skoro już będziecie mieć do siebie kontakt?

kolejnym wpisie zajmiemy się możliwością przesłania wiadomości do drugiej osoby w trakcie trwania modlitwy.