Kwietniowe dopasowania rozesłane

W nocy z piątku na sobotę rozesłaliśmy 162 osobom informacje o przydzielonych im modlitewnym partnerach. Kurz po zakończeniu edycji marcowej i rozpoczęciu kwietniowej już opadł, dlatego możemy wreszcie przedstawić garść statystyk. Do edycji kwietniowej wpłynęło łącznie 431 zgłoszeń, z czego 350 pochodziło od kobiet, 81 od mężczyzn. W kwietniu modli się zatem za siebie 81 duetów. Obrazy mówią ponoć więcej niż słowa, dlatego poniżej znajdziecie te dane zobrazowane na wykresie. Szare słupki pokazują porównawczo liczbę zgłoszeń do edycji marcowej.

W zależności od tego, czy wolimy widzieć szklankę do połowy pełną, czy do połowy pustą, możemy ubolewać nad tym, że proporcja płci się niemal nie zmieniła, lub cieszyć się z tego, że kawalerów jest jednak proporcjonalnie o 1% więcej niż przed miesiącem. Zmianie uległa jednak na pewno skala zgłoszeń – wpłynęło ich nieporównanie więcej. Dziękujemy za Wasz odzew.

Wszystkim pannom, które nie otrzymały przydziału, przesłaliśmy w sobotę około południa maila z odpowiednią informacją. Jak przed miesiącem, zostały one otoczone modlitwą przez grupę mężczyzn trwających w związkach. I, skoro już o tym mowa, to chyba dobrze zacytować pewną wiadomość, która do nas dotarła pod koniec marca. Jedna z panien, które nie otrzymały przed miesiącem przydziału, postanowiła podzielić się z nami swoim świadectwem. Zasugerowała nam, że możemy je opublikować „ku pokrzepieniu serc”, co niżej czynimy:

Chciałabym Wam podziękować za Waszą modlitwę Panowie w różnym stadium związkowym 🙂 otóż mimo iż uczestniczyłam w projekcie w niepełnym wymiarze i chciałam wziąć udział w kwietniowej edycji to myślę że nie ma już takiej potrzeby tj mam intuicję że św Józef już wysłuchał prośby ale to jeszcze czas pokaże. A więc rezygnuję z edycji kwietniowej. Dziękuję za realizację projektu z serca pozdrawiam 🙂 św Józef jest ekstra 🙂

Chcielibyśmy też poruszyć pewien problem techniczny. Docierają do nas sygnały, że niektóre wiadomości przez nas wysyłane nie docierają do Was, trafiają do spamu lub do różnych sortowanych folderów (np. na Gmailu lądują ponoć w „Ofertach”). Tyczy się to jedynie wiadomości o nieprzydzieleniu lub innych newsletterów wysyłanych zbiorczo. Wiadomości zawierające zawartość kolejnych pól formularza wysyłane są indywidualnie, więc nie ma z nimi takiego problemu. Prosimy Was więc – nim do nas napiszecie, że nic do Was nie dotarło – sprawdźcie dokładnie Wasze skrzynki pocztowe, szczególnie wszystkie „podejrzane” foldery.

Przypominamy też, że zgłoszenia, które nie zostały potwierdzone przez kliknięcie linku aktywacyjnego (znajdującego się w wiadomości przesyłanej przez nas automatycznie po wysłaniu zgłoszenia), nie są uznawane za ważne, dlatego na maile w nich podane nie przesyłamy żadnych wiadomości. Wszystkie panny, które z różnych przyczyn nie potwierdziły zgłoszenia w terminie (czyli przed rozpoczęciem kwietniowej edycji) a chciałyby wziąć udział w edycji majowej, proszone są o potwierdzenie subskrypcji i przesłanie formularza powrotnego.

Wszystkich chcących się zapisać na maj uczulamy na to, że termin zbierania zgłoszeń został przyspieszony i upływa 21 kwietnia.

Dla tych, którzy doczytali aż dotąd, mamy bonus w postaci ostatniego excelowego dzieła Wojtka. „Bąbelki” na stolicach województw obrazują ilość zgłoszeń do edycji kwietniowej w poszczególnych regionach.

Tak jak przed setkami lat Katon Starszy zwykł kończyć swoje wystąpienia w rzymskim senacie słowami: „Poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć”, tak my kończymy ten wpis podobnie, jak większość komunikatów, które od nas wychodzą: prosimy Was o modlitwę i propagowanie inicjatywy wśród jak największej ilości kawalerów! 🙂 (Na maj czeka już ponad 100 panien i równo 10 kawalerów…)

2 odpowiedzi do “Kwietniowe dopasowania rozesłane”

  1. Nie da się wymyślić jakiejś akcji promującej dla mężczyzn by nie było takiej dysproporcji między kobietami a mężczyznami ?

Możliwość komentowania jest wyłączona.